Margomedia Studio Graficzne

Wykonujemy również reklamę wielkoformatową, druk wielkoformatowy na wszelkiego typu materiałach. Jako nieliczni spośród Agnecja Kreatywna posiadamy technologię nadruku UV białego koloru na materiałach przeźroczystych.

Nasz doświadczony i zgrany zespół grafików i programistów, gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości produktów i usług. Przekonali się o tym klienci którzy już nam zaufali min: Mieszko S.A., Rafamet S.A., DTI Sp. z o.o., Tarnowo Park. Castorama, SGL Carbon.

Jedną z naszych specjalności jest reklama multimedialna zajmuje się ona min. Tworzenie Stron WWW, tworzenie systemów automatycznego kontaktu z klientem, po systemy sprzedaży internetowej czy popularne sklepy internetowe.

Nasza oferta skierowana jest do klientów, poszukujących usług i produktów o najwyższej jakości oraz indywidualnego i profesjonalnego podejścia do problemu z którym do nas przychodzą.

Poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach dla Agencji Kreatywnych organizowanych przez renomowane firmy takie jak ITMedia i Cortland, oraz pracę na sprzęcie i oprogramowaniu firm takich jak: Eizo, Epson, X-Right czy Adobe, dbamy ciągle o podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług. Agencja Reklamowa.

Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych. Posiadamy specjalistyczne zaplecze, opierające się na wiedzy, doświadczeniu, specjalistycznym oprogramowaniu i bazie dobrze pozycjonowanych podstron które dają nam możliwość pozycjonowania stron wg wymagalnych fraz.

Jako Agencja Kreatywna zajmujemy się kreacją wizerunku firmy w mediach począwszy od logotypu poprzez foldery reklamowe, wydruki offsetowe, wydruki wielkoformatowe po strony internetowe i internetowe systemy sprzedaży – sklepy internetowe

Naszą specjalnością są branże techniczne i developerka. Obsługujemy kilkanaści firm w tych branżach. Studio graficzne MARGOMEDIA funkcjonuje od 2006 roku, natomiast nasze doświadczenie w grafice sięga początku lat 90 – tych.

Comments are closed.