Internet bez gier nie istnieje

Gier na portalu jest ponad 100. Czy warto powiększać tę ofertę dla graczy? Każdy ma swoje ulubione gry i ich rodzaje. Najważniejsze w grach z pewnością są walory estetyczne oraz dźwiękowe. Mamy coraz lepszy sprzęt i coraz lepsza łącza sieciowe. Przesyłanie gry flash powyżej 3MB to dzisiaj nie jest problem – a takie są popularne rozpiętości gier flash. W tej kwestii pliki około 10 MB należą jeszcze do rzadkości, ale jest ich wciąż więcej. Minęły czasy, kiedy właściwie skonfigurowana strona www powinna była ważyć do 100kB.

Bardzo dobrą formą rozrywki w sieci są gry flash. Korzysta z nich wciąż więcej użytkowników, chociaż do niedawna mówiło się, iż format flsh to przeżytek.
Wynikało to z racji ciężkiej dostępności botów wyszukiwarek do kodów zawartych w publikacjach flashowych. Aktualnie trend ten nieco się zmienił, producenci oprogramowania Macromedia i Swish rozwinęli możliwość zapisywania aplikacji tego typu z kodem źródłowym, a google potrafi przejrzeć ich wnętrza.

“Wacky ballz” – gry zręcznościowe spełnia te oczekiwania. Gracz ma przed sobą piłkę i musi tak nią operować, aby zdobyła dla niego jak największą liczbę punktów. Wybrana piłka wpada do beczki i uwalniamy ją, włączając przycisk “start”. O sile wystrzału decyduje punkt zatrzymania suwaka, im bliżej środka, tym mocniej. Współcześni internauci bardzo lubią gry mało absorbujące, w których można klikać tylko myszką i gra posuwa się dalej.

Jest wiele portali z grami flash. Na stronie gry online można spotkać wybrane spośród najlepszych gier 2011 roku. Polecono tam i poukładano gry w 11 kategoriach. W każdej znalazło się 12 najlepszych gier wybranych w w internecie. Dodatkowo na stronie głównej jest klasyfikacja na trzy najlepsze gry witryny, trzy najnowsze i trzy niedoceniane gry. Warto przyjrzeć się im bliżej, aby polecić czytelnikom niektóre z nich, a także cały portal do zabawy.

Jedną z najlepszych gier portalu jest “Gluey” gry logiczne. Na kolejne plansze zlatują kolorowe klocki podobne do tetrisów, ale nie całkiem. Są to klocki gumowate i łączące ze sobą kolorami. Połączone są o wiele bardziej wartościowe punktowo. Dlatego też warto nieco sprężyć się, aby łączyć je barwami. Im szybciej napełnimy zbiornik z punktami, tym szybciej będzie można przejść do następnych plansz.

Comments are closed.