Davatis.com to serce Twojego Hotelu

Davatis.com działa w środowisku internetowym, jest programem dostępnym online. Dzięki temu jest dostępny z każdego miejsca na Ziemi. Jedynym warunkiem jest posiadanie przeglądarki oraz połączenia internetowego. Do naszej systemu możliwy jest dostęp przez wszystkich uprawnionych użytkowników. Właściciel, w ramach jednego konta, może sprawnie zarządzać wszystkimi obiektami, delegować swoich managerów i recepcjonistów do poszczegolnych jednostek.

Davatis.com to najtańsza alternatywa systemu, dostępnego na naszm krajowym rynku. To doskonała inwestycja, która procentuje redukcją kosztów. Opłata za korzystaie z aplikacji zależna jest od ilości rezerwacji w obiekcie noclegowym dokonywanych w ciągu miesiąca. Niezależnie od tego, w każdym miesiącu mają Państwo pakiet 30 rezerwacji gratis.

Dzięki systemu Davatis.com możesz z każdego miejsca w kilku kliknięciach kontrolować swój ośrodek wypoczynkowy lub inny obiekt noclegowy. Zarządzanie rezerwacji noclegu, kontrola finansów – staną się prostym i niezwykle przyjemnym zajęciem. System obsługi recepcji Davatis.com utworzony został z myślą o branży hotelarskiej. Jest skierowany do każdego, kto oferuje miejsce noclegowe.

System działa na rynku od 2010 r. Naszym celem jest wspieranie konkurencyjności w branży hotelowej przez profesjonalizację usług w zakresie systemów zarządzania. Wykorzystujemy bogate doświadczenie w wspieraniu i doskonaleniu tych systemów w dużych, średnich jak również małych obiektach noclegowych. Ułatwiamy hotelarzom oraz managerom łatwe i kompleksowe zarządzanie obiektem o dowolnej porze z każdego miejsca na świecie. Chcemy wspierać firmy z sektora turystyki, oferując innowacyjne i przyjazne systemy dostępne poprzez Internet. Rozwijamy program dla hoteli, który będzie jak dobry pracownik, który poświęca się pracy całą dobę. Zapewniamy, że nasza aplikacja spełnia najbardziej wygórowane standardy jakości i bezpieczeństwa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.