Czym jest audyt biznesu?

Dla mnie w rozporządzaniu swoim kapitałem najcenniejsza jest skuteczność inwestycji. Ja zdecydowanie doceniam niezależność wyborów których dokonuję, dlatego też szukałem firmyzajmującej się doradztwem, która zdołałaby mi to zaproponować. Liczyłem, że będzie to stosunkowo szybkie i proste zagadnienie, ale w praktyce nie ma za wiele doradców finansowych.

Prawdą jest, że swoje szukanie przeprowadziłem za pomocą internetu. Posiadam trochę wiedzy jeżeli chodzi o pozyskiwanie informacji, ale w przypadku doradcy finansowego, który miałby zatroszczyć się o mój kapitał doszedłem do wniosku, że wygrzebię te 2 godzinki więcej i wszystkie zebrane informacje poddam podsumowaniu, żeby zadecydować jaka agencja doskonale pasuje do moich założeń.

Zaintrygowała mnie agencja, które miała w swojej szerokiej ofercie interim management, inaczej mówiąc niezwykle rozpowszechniony na terenie Europy sposób dysponowania czasem. Takowa usługa niesłychanie byłaby przydatna w mojej firmie, gdzie wyjątkowo często przyjmuję projekty wymagające większych zasobów ludzkich. No, ale tak naprawdę nie szukałem usług , które ułatwiłyby mi pracę, ale do dysponowania moim kapitałem.

W końcu znalazłem firmę, która oferowała dosłownie to czego szukałem. Przede wszystkim zleciłem jej audyt sprawozdań finansowych. Taka usługa pomoże mi oszacować, czy ta firma będzie potrafiła umiejętnie zatroszczyć o wzrost moich pieniędzy. Każdego zachęcam do dogłębnego zbadania firm doradztwa finansowego działających na rynku finansowym. Ja jestem ogromnie zadowolony.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.