Sklep internetowy plisy okienne

Żaluzje pionowe – Vertikale uważa się, że vertikal to produkt nadający się wyłącznie do biur, banków i innych instytucji. Jednak dzięki bogatej kolekcji wzorów i kolorów może być również zastosowany w domach przesłaniając duże powierzchnie okien. Posiadamy vertikale o szerokości lameli 89, 127, 250mm a także oferujemy specjalne rozwiązania do okien skośnych oraz łuków (również w wersji elektrycznej). W kolekcji znajdują się tkaniny z atestem na niepalność i przeznaczone do pomieszczeń komputerowych.

Rolety rzymskie często występuje pod nazwą roleta rzymska. Stanowi efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Może więc zadowolić zwolenników zarówno tradycyjnych zasłon jak i rolet. Kolejną zaletą tego produktu jest możliwość wykonania z materiału firanowego co stanowi ciekawe uzupełnienie zasłon.

Plisy sklep jedyna w swojej wymowie funkcjonalna dekoracja okna, a jednocześnie elegancja i ciepło kolorów. W odróżnieniu od tradycyjnych przesłon okiennych jak żaluzje czy rolety, plisą można przesłonić dowolny fragment okna, dzięki możliwości przesuwania tkaniny zarówno od góry jak i od dołu. Żaluzję plisowaną można zastosować we wszystkich typach okien, również w tych nietypowych (kształt trójkąta, trapezu czy łuku).

Żaluzje poziome wewnętrzne żaluzje to jedna z najbardziej popularnych osłon przeciwsłonecznych. Oferujemy następujące szerokości lamel 16,25,35,50, 70 mm oraz jedną z największych w Europie paletę 500 kolorów. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy i sprzedajemy żaluzje które można obsługiwać tak jak plisy góra-dół dół-góra i równocześnie regulować ilość wpadającego światła. Wykonujemy produkty do okien o nietypowych kształtach np. półkola, trójkąty czy trapezy.

Żaluzje drewniane idealnie pasują do wnętrz, w których przeważa klasyczna linia. Szeroka kolorystyka żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli i podłóg. Dostępne są w szerokościach lamel 25,35,50mm. W swojej ofercie posiadamy 40 kolorów drewna. Jako jedyny producent w Polsce wykonujemy żaluzje 50 mm o szerokości 300cm.

Comments are closed.