Profilaktyka u stomatologa w Szczecinie.

Dlatego zapraszamy do gabinetów fachowo zajmujemy się estetyką jamy ustnej naszych Pacjentów. Jest to najczęściej polecany dentysta szczecin. Naszą domeną jest profesjonalizm oraz doświadczenie. Zatrudniamy wyspecjalizowanych stomatologów ze szczecina. Stale staramy się poszerzać naszą wiedzę poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i opiekę.

Wielu z nas pragnie posiadać piękny uśmiech. Zapobieganie to nie tylko podstawa zdrowego trybu życia ale także prawidłowego stanu uzębienia. Estetyka jamy ustnej ma ogromny wpływ na samopoczucie, pewność siebie, aktywność osobistą Klientów gabinetów dentystycznych.

Wiele osób bagatelizuje problemy związane z chorobami jamy ustnej. Jest to bardzo nieprawidłowe zachowanie, którego konsekwencje mogą być nieodwracalne. Bardzo ważne jest znaleźć doświadczonego stomatologa, który będzie mógł rozwiązać każde problemy oraz w porę zapobiec dalszemu rozwojowi niebezpiecznych sytuacji zdrowotnych. Na zęby powinno się zwracać szczególną uwagę, ponieważ krótkie zaniedbanie higieny jamy ustnej może doprowadzić do poważnej choroby a nawet operacji.

Tutaj znajduje się zakres wykonywanych zabiegów, które są niezbędne by utrzymać prawidłowy stan jamy ustnej :
– stomatologia estetyczna (wybielanie, licówki, korony, oczyszczanie zębów)
– leczenie kanałowe (leczenie standardowe, leczenie z użyciem systemów maszynowych, udrażnianie zobliterowanych kanałów, rewizja leczenia)
– stomatologia zachowawcza
– leczenie wad zgryzu (aparaty stałe i zdejmowane – metalowe lub kosmetyczne, szafirowe lub porcelanowe)
– implantologia
– protetyka (protezy ruchome i stałe, korony, mosty)
– chirurgia stomatologiczna (usuwanie zębów, dłutowanie)
– periodontologia (skaling, piaskowanie)
– profilaktyka stomatologiczna (lakowanie, lakierowanie, piaskowanie).

Współpraca z NFZ pozwala na obniżenie kosztów wykonywanych usług. Ponadto współdziałanie to pozwala na sprawne przymiarki oraz wprawianie protez zębowych w celu uzupełnienia braków zębowych. Zdrowe zęby i piękny uśmiech to nie tylko ładny wygląd zewnętrzny ale również dobre samopoczucie.

Zabiegi polecane są zarówno dzieciom jak i dorosłym. Im wcześniej każdy zacznie dbać o estetykę jamy ustnej tym w większym stopniu uniknie problemów z uzębieniem. Dlatego rodzice zawsze powtarzają swoim dzieciom jak ważne jest mycie zębów. Zdrowy uśmiech i piękne zęby to nie tylko estetyczny wygląd zewnętrzny ale również dobre zdrowie i samopoczucie. Dlatego o zęby należy dbać przez całe życie. Gdy tylko zauważymy pierwsze symptomy próchnicy lub sinienia dziąseł szybko należy udać się do dentysty.

Comments are closed.