Poprawnie działająca firma meblarska

Od 12 lat działam w branży meblarskiech, ale muszę z bólem ogłosić, że przybył dzień zamknięcia firmy. Największym błędem jaki wykonałem, było nietroskliwe wykonywanie mebli. Sądziłem, że waląc na ilość i dając dobre ceny, to moje meble będą rozchwytywane…Byłem bardzo idiotyczny. Oceny o formie moich mebli kuchennych znalazły się wszędzie, a ilość klientów zmalała do zera.

Jeśli bym posiadał taką wiedzę co na dzień dzisiejszy, to bym realizował mebelki profesjonalnie,jak moja najgroźniejsza konkurencja, która składa kuchnie nowoczesne z wprawną subtelnością. Był okres, że dostawałem dużo więcej zleceń niż oni, ale to był wybitnie krótki czas. Na {sobie|swojej branży się przekonałem, że koszt za umeblowanie nie musi być mały, ale zaprojektowanie musi być odpowiednie.

może za kilka lat jeszcze raz spróbuję w branży meblowej. Na dzisiaj jedyne czego pożądam to bez stresu przeanalizować sobie główne błędy, które przyczyniły się do upadku mojej firmy. Mnóstwo reklamacji przyjmowałem za nieprzestrzeganie rozmiaru, ale nie zważałem na to, tylko jak robot kułem meble setkami.

Prawda jest taka, że meble z drewna, a już na pewno te na wymiar potrzebują zaangażowania i dobrej ręki, która powoli nada należyty format, który przez kilka lat będzie cieszył mieszkanie. Pomimo ukończenia znanej szkoły meblowej i 4 letniej praktyki w fachowej firmie meblarskiej nie byłem w stanie trzymać odpowiedniego poziomu…Wszystko przez pazerność.

Patrząc na moją pierwszą konkurencję, która od kilkunastu lat dba o jakość i terminowość tak jak każdy powinien…Wiedziałem, że czeka mnie daleka droga do zdobycia takiego prestiżu, ale myślę że przy kolejnym podejściu dam sobie radę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.