Bilety autokarowe,promowe i lotnicze.

Obecnie z Polski pływają promy do Szwecji, Danii oraz Finlandii. Bilety promowe można wykupić w biurze portowym lub agencjach specjalizujących się w sprzedaży biletów promowych. Oprócz połączeń promowych z Polski, istnieje możliwość rezerwowania biletów promowych na linie promowe z Niemiec do Szwecji, z Niemiec do Danii, z Niemiec do Norwegii, ze Szwecji do Finlandii, z Włoch do Grecji, z Włoch na Korsykę, z Włoch na Sardynię, z Włoch do Grecji, z Francji do Wielkiej Brytanii, z Danii na Islandię i wiele innych

Najlepszą metodą na zarezerwowanie miejsc hotelowych , jest skorzystanie z wyszukiwarki hoteli na stronie www biura podróży.W jednej wyszukiwarce jest możliwość wyboru i rezerwacji hotelu spośród kilkudziesięciu znalezionych propozycji. Aby zarezerwować hotel, konieczne jest użycie karty kredytowej lub płatniczej/debetowej z możliwością dokonywania płatności on-line.Hotel podczas dokonywania rezerwacji może obciążyć kartę lub ją preautoryzować,aby sprawdzić czy osoba rezerwująca pokój posiada na koncie odpowiednią kwotę pieniędzy.

Międzynarodowe bilety autobusowe można kupić u przewoźników. Najwygodniej jest rezerwować bilety na stronach internetowych biur podróży,będących przedstawicielami (agentami) wielu różnych firm przewozowych. Pracownicy biur podróży specjalizujących się w rezerwacji biletów,bardzo dobrze znają rynek międzynarodowych biletów autokarowych i potrafią doradzić klientowi w każdej sytuacji.Dzięki dostępowi do systemów rezerwacyjnych on-line,zawsze posiadają aktualne informacje nt. rozkładów jazdy autobusów,cen biletów czy warunków zwrotu biletów.

Warto wiedzieć, że biura podróży są zobowiązane do rezerwacji międzynarodowych biletów autokarowych w cenach przewoźników, czyli zwykle nie doliczają dodatkowej prowizji do ceny biletu autobusowego.Co za tym idzie, bardziej korzystnie jest rezerwować bilety w biurach agencyjnych niż bezpośrednio w biurach macierzystych przewoźnika. Jest wtedy szansa na dużo większy wybór i więcej możliwości dojazdu do kraju docelowego.

Aby znaleźć bilety na promy wypływające z innych krajów niż Polska, należy zwrócić się do agencji turystycznych specjalizujących się w sprzedaży biletów promowych na linie promowe na naszym kontynencie. Wyspecjalizowane agencje zazwyczaj w ofercie mają nie tylko bilety do Skandynawiina promy z Polski, a współpracują również armatorami z innych krajów, pływającymi po wszystkich morzach świata.

Comments are closed.