Wczasy SPAnad morzem

Hotel SPA nad morzem nad Wodnik oferuje wiele rodzajów zabiegów, które w doskonały sposób pielęgnują ciało, powodując wrażenie całościowego odnowienia.Wczasy w Hotelu SPA nad morzem to niezapomniane chwile, w otoczeniu morza, gdzie każdy dzień, dzięki kilkugodzinnym relaksującym terapiom sprawia, że przeżywa się prawdziwy rozkwit. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą programów i pakietów SPA.

Turyści spędzającywczasy nad morzem w Hotelu SPA w Ustroniu Morskim mają możliwość połączenia wakacyjnego wypoczynku z aktywnym udziałem w szerokiej propozycji sportów wodnych, wycieczek wzdłuż wybrzeża,wypraw na połów dorsza, rejsy statkiem,
loty widokowe, wczasy w “siodle” i szlaki turystyki. Czekają tu na Państwa wesołe miasteczka, punkty gastronomiczne oraz rozrywkowe.

SPA to po prostu liczne zabiegi przy użyciu naturalnych składników (głównie wody),
mające zbawienny wpływ na nasze zdrowie. To pielęgnacja całego ciała, kojąca jednocześnie zmysły
i pobudzająca wewnętrzne, ukryte zasoby energii. Zabiegi SPA stanowią idealne połączenie dobrodziejstw natury, z nowoczesnymi technologiami. W Hotelach SPA zabiegi wykonywane są w specjalnych wyposażonych gabinetach, przy swietle świec, relaksacyjnej muzyce i zapachu aromatycznych olejków.

Hotel Spa nad morzem/link] to luksusowy i nowocześnie wyposażony obiekt, gdzie można wypocząć, zrelaksować się, a przede wszystkim pod okiem specjalistów zadbać o kondycję i wygląd. Zabiegi w spa stanowią szeroką gamę różnych propozycji, z których może skorzystać każdy
Są to wyjątkowe terapie które pozytywnie wpływają na stan naszego ducha ci ciała Filozofia SPA odwołuje się do traktowania wody jako lekarstwa.

My proponujemy Państwu naturalne [link]SPA nad morzem. Pobyt nad bałtyckiem to wiele zabiegów “odnowy biologicznej” Pływanie w morzu to masaż całego ciała, rozciąga i trenuje wszystkie mięśnie, pobudza krążenie i przyspiesza przemianę materii, ułatwiając oczyszczanie organizmu z toksyn. Dodatkowo kąpiel w słonej wodzie ma właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybicze. Spacer po gorącym piasku i kamieniach to naturalny peeling, który przyniesie wielką ulgę naszym stopom to najlepsza metoda na walkę z płaskostopiem.

Comments are closed.