Trudny wybór biżuterii i dostawcy

Kiedy usłyszymy, że importują biżuterię z Tajlandii lub Chin można od razu odpuścić sobie taką hurtownię ich wyroby bardzo często nie trzymają europejskich norm pomimo cech w Polsce mogą je zakwestionować ba! nawet kontrola może zamknąć cały sklep z taką biżuterią jeśli znajdą w niej nikiel lub inny stop który jest zakazany i silnie uczula niektórych ludzi.

Trzeba również zwrócić uwagę na cechy i próby – biżuteria do 5gramów nie musi być cechowana ale np. ciężkie przedmioty łańcuszki czy kolczyki i zawieszki powyżej 5gramów samego srebra a nie srebra z kamykiem. Musi być bezwzględnie ocechowana w przeciwnym wypadku grożą Wam ogromne kary. Nawet 5 tys złotych można zapłacić kary za brak cechy. Tutaj właśnie zwracać uwagę na wyroby chińskie i z Tajlandii które tylko co któryś przedmiot ma cechę.

Niektóre Hurtownie np. biżuteria srebrna, dewocjonalia, ag925, łańcuszkiww.wegakrakow.pl]Wega z Krakowa[/link] posiadają wyłącznie ocechowany towar głównie z Polski i Włoszech. Włoski towar uchodzi za jeden z najdoskonalszych posiadają technologię dodatkowego srebrzenia dzięki czemu łańcuszki czy medaliki skrzą się niebywałym blaskiem. Nie używają niklu lub innych szkodliwych i uczulających stopów metali. Każdy produkt Włoski ma swoją cechę oni są tak dokładni, ze cechują nawet najmniejsze elementy czy nawet pół fabrykaty.

Stąd właśnie Włoski towar to niemalże obowiązkowa pozycja w każdym szanującym się sklepie z biżuterią. Jeśli będziesz chciał prowadzić dewocjonalia a z doświadczenia wiem, ze to dochodowy interes to więcej niż pewne iż zaopatrzysz się jedynie we Włoski towar Medaliki, Krzyżyki czy łańcuszki uchodzą za najdokładniej odlane i wytłoczone elementy w Europie. Szczegółowość nie ma sobie równych dodatkowe srebrzenie czyni ich produkty najlepiej sprzedającymi się błyskotkami na rynku. dewocjonalia, broszki, bursztyn, koralakow.pl]Hurtownia Dewocjonaliów[/link] w Krakowie wszystkie je posiada w ofercie.

Otwieramy butik lub sklepik z biżuterią trzeba zaopatrzyć? co wpiszemy oczywiście Hurtownia biżuterii Warto przed umówieniem się na wizytę wypytać przedstawiciela handlowego lub call center czym firma dysponuje. Skąd pochodzi biżuteria i jakie warunki spłaty, kupna oferują.

Comments are closed.