Nie tylko materace! Materac materacem i jeśli wcześniej dokonaliśmy udanego wyboru materaca, to wciąż nie koniec zakupów.

Co będzie jeszcze kluczowe dla naszego dobrego wypoczynku? Dla naszego wyczerpanego karku? A mianowicie poduszka!

Poduszka – tylko jaka?
Z przeprowadzonych badań wynika, że ponad 30% ludzi śpi na niewłaściwych poduszkach. A ty? Czy posiadasz dobrą poduszkę?

Na nocny wypoczynek ma wpływ odmiana, kształt, a także higiena poduszki. Kto źle śpi, ten w ciągu dnia jest ospały, zirytowany, ma problemy z koncentracją, narzeka na bóle głowy, kręgosłupa oraz mięśni. Zdrowy, głęboki sen zależy w ogromnej mierze od tego, czy wygodnie śpimy – czy mamy dobry materac i poduszkę.

Taką wygodę przynoszą poduszki Creative i Active z oferty firmy Meble Marzenie.

System otworów w poduszce umożliwia odpowiednią wentylację, a system zewnętrznej perforacji poprawną rotację powietrza. Wkład lateksowy ogranicza rozwój roztoczy i grzybów i nie odkształca się i pozostaje nieprzerwanie sprężysty. Ergonomiczny kształt poduszek zapewnia dobre podparcie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, ułatwiając krążenie krwi i zapewniając odpoczynek dla mięśni. Pokrowiec wykonany z dzianiny, posiada możliwość prania w temperaturze do 60°C.

Należałoby toteż dla własnego komfortu podczas snu zaciekawić się takimi poduszkami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.