Luxan artykuły wyposażenia wnętrz

Rolety tkaninowe, materiałowe to prosty, praktyczny i elegancki sposób ozdoby oraz przesłonięcia okna. Poza walorami estetycznymi cechuje je również duża funkcjonalność. Roletki mogą być wyposażone w prowadnice, dzięki czemu stają się skuteczną osłoną przed słońcem. Dodatkowym atutem jest oferowana przez naszą firmę kolekcja ponad 700 tkanin.

Przesłony panelowe – Panele tzw. “panel track” są ciekawą alternatywą dla Vertikali (żaluzji pionowych) gdyż również one mogą zakrywać duże powierzchnie. Są to pasy o szerokości 50-120cm poruszające się po wielotorowej szynie (może być od 2 do 5 torów). Ich oryginalna konstrukcja nadaje wnętrzu dalekowschodni klimat. Jako wiodący na rynku producent wszelkiego rodzaju przesłon okiennych proponujemy Państwu przebogaty wachlarz wzorów i kolorów tkanin.

Rolety rzymskie często występuje pod nazwą roleta rzymska. Stanowi efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Może więc zadowolić zwolenników zarówno tradycyjnych zasłon jak i rolet. Kolejną zaletą tego produktu jest możliwość wykonania z materiału firanowego co stanowi ciekawe uzupełnienie zasłon.

Żaluzje pionowe – Vertikale uważa się, że vertikal to produkt nadający się wyłącznie do biur, banków i innych instytucji. Jednak dzięki bogatej kolekcji wzorów i kolorów może być również zastosowany w domach przesłaniając duże powierzchnie okien. Posiadamy vertikale o szerokości lameli 89, 127, 250mm a także oferujemy specjalne rozwiązania do okien skośnych oraz łuków (również w wersji elektrycznej). W kolekcji znajdują się tkaniny z atestem na niepalność i przeznaczone do pomieszczeń komputerowych.

Żaluzje poziome wewnętrzne żaluzje to jedna z najbardziej popularnych osłon przeciwsłonecznych. Oferujemy następujące szerokości lamel 16,25,35,50, 70 mm oraz jedną z największych w Europie paletę 500 kolorów. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy i sprzedajemy żaluzje które można obsługiwać tak jak plisy góra-dół dół-góra i równocześnie regulować ilość wpadającego światła. Wykonujemy produkty do okien o nietypowych kształtach np. półkola, trójkąty czy trapezy.

Comments are closed.