Dotacje na rozpoczęcie działalności

“Projekty internetowe”. Aby projekt mógł być sfinansowany musi zachodzić e-usługa czyli proces musi
być teoretycznie automatyczny i nie może służyć do bezpośredniej sprzedaży produktów (czyli klasyczna sprzedaż przez internet odpada). W tym zakresie z projektów które realizujemy to np. portal społecznościowy skierowany do wspólnot mieszkaniowych, system rezerwacji miejsc i usług, nowotorski system ogłoszeniowy, system prezentowania mieszkań, system “przymierzania” produktów itp.
dotacje UE

Przygotowujemy bardzo złożone i skomplikowane analizy finansowe, harmonogramy działań operacyjnych i marketingowych, przygotowujmy strategię promocyjną oraz przede wszystkim koncepcję sprzedaży. Dla naszych Klientów przygotowujemy rozbudowane biznes plany, modele biznesowe, marketingowe w tym promocja produktów i usług oraz przede wszystkim strategie sprzedażowe. Jesteśmy właścicielami marki euro-dotacje.pl.
skuteczne wnioski

Promocja firmy na rynkach zagranicznych. Plan eksportu i działania promocyjne dotowane przez UE w wysokości 200 tysięcy złotych oraz dotacje na projekty o wysokim stopniu innowacyjności. Przede wszystkim budowa i testy prototypu a także wdrożenie go na rynki docelowe. Maksymalny poziom dofinansowania to 40 mln zł. W tym także kredyt technologiczny
dotacje na rozwój

Jest także drugie działanie w ramach Programu i polega ono na usprawnieniu współpracy pomiędzy co najmniej trzema firmami. Tu kwalifikują się wszelkie przedsięwzięcia zarówno techniczne (informatyczne), jak i organizacyjne. Typowy projekt obejmuje integrację systemów informatycznych przedsiębiorstw, mogą to być także systemy aukcyjno – przetargowe lub systemu ułatwiające zaopatrzenie. Jeśli projekt zalicza się do działania 8.2 (rozwój elektronicznego biznesu typu B2B) to wysokość dofinansowania zależy od lokalizacji firmy i waha się od 40% do 70%.
UE

“Projekty na rozwój przedsiębiorstw” Tu podstawowe korzyści to przede
wszystkim: dofinansowanie 60 % przedsięwzięcia (% może nieznacznie się różnić w zależności od województwa), praktycznie każdy środek trwały na rozwój przedsiębiorstwa może podlegać subwencji np. w koszty kwalifikowalne można zaliczyć sprzęt specjalistyczny a także wyposażenie biura (w tym remont), istnieje możliwość otrzymania dotacji 60 % na budowę nieruchomości
POIG 8.1

Comments are closed.