Biznes z ARTLED – Twój własny LED

Nowoczesne telebimy to obecnie jedyna dostępna technologia, która pozwala uzyskać ostry i jasny obraz wideo nawet przy pełnym nasłonecznieniu. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED (Light Emitting Diodes) telebimy pozwalają pokonać oświetlenie słoneczne, co czyni ekrany LED doskonale widoczne w świetle dziennym.

Telebimy to profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy bez problemu organizować w profesjonalny sposób imprezy masowe, a przede wszystkim koncerty. Obecnie telebimy oraz ekrany LED mają swoje zastosowanie również na wszelkiego rodzaju konferencjach, spotkaniach z klientami czy szkoleniach. Ekrany LED są idealnym rozwiązaniem na stadiony sportowe, w centrach handlowych, mogą być umieszczane w ruchliwych punktach wielkich miast oraz na budynkach. Telebimy LED mają konstrukcję modułową, co pozwala na ich rozbudowę i dopasowanie do aktualnych potrzeb.

Do najważniejszych zalet systemów opartych na diodach LED należą: energooszczędność, dostępność barw z całego spektrum widzialnego, w tym również RGB, długi czas życia, brak promieniowania IR i UV (lub śladowe ilości), małe rozmiary, ściśle określona wiązka światła, są bezpieczne dla środowiska naturalnego, nie zawierają rtęci (Hg), światło białe o regulowanej temperaturze barwowej, bezpieczne napięcie zasilające, łatwość sterowania i kontroli, odporność na wibracje i uderzenia, szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pracy.

Rozpoczęcie biznesu w branży reklamowej nigdy nie było takie proste. Dzięki wielu możliwościom leasingowym i kredytowym na rynku, wystarczy tylko określenie dobrej lokalizacji na ekran i załatwienie kilku prostych formalnosci urzędowych. Najlepsze firmy na rynku jak ARTLED s.c. – www.artled.pl, pomagają we wszystkich procedurach. Dodatkowo oferują najniższe ceny na rynku przy najlepszej jakości ekranów. Jeżeli tylko myślisz o własnej firmie- wystarczy jeden kontakt z firmą ARTLED i pozostaje już tylko szukać klientów na reklamy.

Telebimy mają nieograniczony zakres pracy, dzięki czemu macie wiele możliwości jego zastosowania. Ekrany LED posiadają ważną zaletę w reklamie (w przeciwieństwie do billboardów) – w każdej chwili istnieje możliwość szybkiej aktualizacji materiału bez ponoszenia kosztów kolejnej produkcji. Telebimy mają też inne zastosowania. W przypadku katastrofy mogą służyć pojawianiu się informacji, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom.

Comments are closed.