Góry – tanie noclegi

Zastanawiasz się gdzie spędzić wakacje ? Ciekawą ofertę posiada górskie miasto Ustroń położone w Beskidach. Ustroń jest pięknym, niedużym miastem położonym nad rzeką Wisłą u zbocza góry Czantorii i Równicy.

Jedną z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości w Polsce jest uzdrowisko Ustroń. Położone jest ono w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Uzdrowisko posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę i cechuje się wyjątkowymi walorami turystycznymi. Do Ustronia można wygodnie i szybko dojechać, z centrum Polski wiedzie dwupasmowa droga szybkiego ruchu. Zlokalizowanych jest tu wiele wyciągów narciarskich i tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, dostępne są także liczne szlaki przeznaczone do wędrówek pieszych.

Zdecydowana większość ośrodków wczasowych i pensjonatów posiada przytulne , odnowione pokoje hotelowe. Prawie każdy oferuje pokoje wyposażone w pełen węzeł sanitarny, telewizor, radio, telefon. W takich ośrodkach wczasowych Ustroń centrum noclegi można też dobrze i niedrogo zjeść. Większość oferuje zarówno dania typowej kuchni polskiej jak i dania kuchni góralskiej .

Miasto Ustroń posiada dobrze rozwiną bazę noclegową, oferując noclegi zarówno dla bardzo bogatej klienteli jak i osób trochę mniej zamożnych. Oprócz dużych komfortowych hoteli można też znaleźć noclegi w pensjonatach czy ośrodkach wczasowych tanie noclegi Ustroń.

Noclegi w ośrodkach wczasowych Ustroń Jaszowiec noclegi i pensjonatach są zazwyczaj znacznie tańsze niż w dużych hotelach. Pokoje w tego typu obiektach są najczęściej niewielkie ale dość bogato wyposażone. W zasadzie wyposażenie pokoi niewiele się różni od wyposażenia w drogich hotelach.

Comments are closed.