Espago – czyli jak nie zapomnieć o opłaceniu rachunków w terminie a przy okazji zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Oszczędność czasu to podstawa optymalizacji biznesu. Dla przedsiębiorcy istotne jest, by osiągać jak najlepsze rezultaty przy jak najniższych nakładach. To właśnie gwarantują systemy płatności cyklicznych. Poznaj tę możliwość bliżej!
Automatyzacja to najlepsza metoda na zwiększenie wydajności firmy i zoptymalizowanie kosztów. Wystarczy tylko wspomnieć, że w zasadzie cały postęp technologiczno-cywilizacyjny opiera się właśnie na automatyzacji tych procesów, które wcześniej wymagały bezpośredniego zaangażowania człowieka. Na całe szczęście teraz już możemy zautomatyzować rozliczenia finansowe z klientami i kontrahentami za pomocą płatności cyklicznych (recurring payments).
Dla firm, które zajmują się sprzedażą usług abonamentowych, w których klienci co miesiąc (lub w innych, regularnych odstępach czasu) wnoszą płatności idealnym rozwiązaniem będzie zaawansowany system zarządzania płatnościami cyklicznymi Espago. Płatności cykliczne Espago to produkt, który dobrze sprawdzi się w szkole językowej, spa, przedszkolu czy spółdzielni mieszkaniowej.
W ramach łatwego w obsłudze panelu możesz utworzyć odrębne konto dla każdego klienta. Dzięki temu będziesz miał możliwość nadzorowania na bieżąco, czy klient nie zalega z płatnościami. Dla każdego klienta, który korzysta z Twoich usług dostęp do indywidualnego panelu to wygodny sposób kontroli swoich zobowiązań finansowych. Dzięki usłudze oferowanej przez Espago możesz wdrażać wiele zmian do sytemu płatności cyklicznych – na przykład dzielić klientów na grupy i przypisywać każdej z nich indywidualne warunki czy aktualne obniżki Twoich usług.
Płatności cykliczne w Espago odbywają się przez kilka, różnych kanałów. Najlepszą opcją oferowaną przez tą aplikacje to
płatności kartą kredytową. Dodatkowo do wyboru jest także możliwość płatności przelewem lub, jeśli ktoś woli, płatność drogą tradycyjną.
Kto może korzystać z tej usługi? Espago umożliwia dokonywanie płatności cyklicznych jednocześnie dużym jak i małym przedsiębiorstwom. Jest to o wiele bardziej wygodne rozwiązanie, albowiem dzięki zręcznemu panelowi obsługi jaki udostępnia aplikacja bez żadnego problemu opłaty może dokonać niemal każdy. Aby móc skorzystać z wszechstronnej oferty jaką prezentuje aplikacja Espago wystarczy w parę minut założyć własne konto, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do wszystkich opcji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.