Cannabis i ja na emigracji TAK

Sens historii jest taki, że jak zawsze potępiałem narkomanów i popierałem surowe prawo anty narkotykowe w Polsce dopiero wyjazd otworzył mi umysł i oczy w sumie to dosłownie :).

Pojechałem w ciemno może się uda może nie – miałem pieniądze na kilka tygodni pobytu w Holandii i ewentualny powrót.. nie zamierzałem zasilać kasty polskiej elity nie pracującej na emigracji albo wyzyskującej obce państwo tzw. zasiłki dla mniejszości narodowych.

Dlaczego taki blog? historia chociaż niezbyt długa to fascynująca. Jako zwykły zjadacz chleba w Polsce klepałem mocno biedę – życie od 1 do 1… w zasadzie to od 1 do 20 a resztę dni to kombinowanie jak przeżyć za pozostałe 10zł :).

Nie narzekałem ale jak i większość straciłem pracę a o nowej to mogłem pomarzyć chociaż mam magistra nic tu po nim. Co będę Wam tłumaczył wiadomo jak jest.

Spostrzegłem po jakimś czasie, że w ogóle przestałem pić alkohol a w Polsce to piwo leciało jedno za drugim :).

Myślę, że dojrzałem… aby kupić nasiona marihuany mogę tutaj legalnie mieć 5 roślin żeńskich wystarczy to zgłosić i opłacić taki znaczek czyli podatek CZAD Kocham ten kraj. Będę opisywać odmiany na blogu i wszystko co jest związane z marihuaną.

Bardzo mi się spodobało może nie na 1 raz ale później.

Wychodziliśmy tak co piątek na szybkiego jointa tudzież ciasteczko zupełnie jak piwo.

Jestem uzależniony? nie no bo niby jak – marihuana nie uzależnia fizycznie.

Rzadko ale czasami bywa w domu z dziewczyną sobie przypalimy legalnie kupiony susz z etykietą i czasami darmowymi nasionami marihuany fajna sprawa.

Pierwsze znajomości pub, piwo etc szybko poszło częste spotkania ulubione miejsce z dobrym piwkiem lub niebanalnym wystrojem i shishą w tle. Czy też puby o podwyższonych renomach gdzie za sam wstęp jest 50 Euro a w środku często sławni ludzie delikatnie pociągając blunty.

Oddalam się od meritum – zabrali mnie do coffeshopu broniłem się ale to dlatego, że tak zostałem wychowany przez Państwo w strachu.

Nie umiem palić więc kupili mi ciasteczka tutaj jest wszystko z marihuany od jointów bluntów po ciastka olejki a nawet kadzidełka nie tylko o zapachu marihuanyp://www.f2seeds.fr.pl]marihuany[/link] ale też o jej działaniu.

Comments are closed.