Świat Malucha – zabawki roboty

Wraz z postępem cywilizacji oraz rozwojem różnych dziedzin nauki i techniki świat wkroczył w erę robotyzacji wszystkich sfer życia człowieka – także tych najbardziej codziennych i przyziemnych. Nowoczesność, postęp i automatyzacja, w tym także robotyka znalazły swoje miejsce również do świata najmłodszych, w postaci zabawek dla dzieci w każdym wieku – robotów o różnych funkcjach, stopniu zaawansowania i trudności obsługi oraz o różnych obliczach.

Współcześnie coraz chętniej wybierane przez wszystkich rodziców (poza zabawkami edukacyjnymi), jak i samych najmłodszych, stanowią wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne, ze szczególnym uwzględnieniem coraz bardziej popularnych zabawek dla dzieci w formie robotów występujących w różnych wersjach: latających, jeżdżących, czy też robotów – przytulanek.

W kategorii robotów jeżdżących mamy do wyboru dwa typy zabawek – główny (roboty większych rozmiarów z rozbudowanymi funkcjami) oraz roboty w wersji mini, które są nieco uboższe w funkcje, natomiast wyglądają tak samo, jak ich nieco większe pierwowzory, a do tego mają bardzo korzystne ceny. Dobrym przykładem takiej zabawki występującej w dwóch wersjach może być Tribot i jego młodszy brat występujący w kolorze czerwonym czy też Wrex – zabawny i budzący sympatię mały piesek ze złomowiska.

Wszystkie zabawki roboty są wykonywane z wysokiej jakości, lekkich materiałów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i z wielką dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są estetycznie wykończone, mają interesujące wzornictwo, kształty, kolory oraz co bardzo ważne są bardzo bezpieczne dla dzieci.

Ciekawą propozycją są na przykład latające śmigła bladestar i lightstar, które przeznaczone są do zabawy w pomieszczeniach, dla starszych dzieci, latające wróżki Fairy symbolizujące cztery pory roku, motyle czy dzwoneczki Tinkerbell. Wspaniałą propozycją dla młodszych milusińskich stały się zabawki interaktywne – przytulanki, takie jak przykładowo: drzemiące pieski, foczki, lwy, misie i inne.

Comments are closed.