Salon jubilerski

Firma zapewnia fachową obsługę i doradztwo. Naprawiamy biżuterię. Wykonujemy zamówienia specjalne.
Jubiler Poznań Salon Jubilerski Poznań oferuje: pierścionki zaręczynowe w Poznaniu. Dla planujących ślub posiadamy szeroki wybór obrączek ślubnych. Dopełnieniem oferjubiler Poznańty są kamienie szlachetne. Wykonujemy naprawy, polecamy usługi wybitnego złotnika, którego wyroby jubilerskie nabierają indywidualnego charakteru gdy są grawerowane gratis przy zakupie.

Zastanawiają się Państwo nad najlepszym prezentem??? Jak to mówią najlepszym przyjacielem kobiety jest diament. Jubiler Poznań – Salon Jubilerski w Poznaniu poleca jako prezenty pierścionki. Możemy przebierać w białym złocie, żółtym złocie oraz srebrze. Do wyboru szeroka gama kamieni szlachetnych. Jeżeli myślimy o inwestycji długoterminowej, należy zastanowić się nad zakupem diamentów inwestycyjnych. Jeżeli odwiedzicie Państwo salon jubilerski w Poznaniu spotkacie się z fachową obsługą.

Z chęcią doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą biżuterię w Poznaniu. Na miejscu dostępna jest usługa grawerowania na zakupionych u nas wyrobach. Na wszystkie produkty udzielamy długoletniej gwarancji. Dopełnieniem naszej oferty prezentów są zegarki, sygnety oraz naszyjniki i spinki męskie. Wyrabiamy unikalną biżuterię, projektujemy naszyjniki. Ponadto posiadamy w sprzedaży zegarki. Dla eleganckich panów spinki i inne akcesoria ze złota i srebra.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu jubilerskiego “Jubiler” w Poznaniu. W naszym sklepie posiadamy stałą wystawę najnowszych wyrobów jubilerskich. Możemy pochwalić się własną pracownią złotniczą, w której poddajemy obróbce wszystkie występujące w obrocie materiały i kruszce. W ciągłej sprzedaży posiadamy obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, biżuterię złotą i srebrną oraz dodatki. Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty, a przy zakupie obrączek – usługa grawerowania gratis. Zapraszamy!

Uzupełnieniem naszej oferty jest bogata kolekcja zegarków i spinek a także akcesoriów ślubnych i weselnych. Na miejscu posiadamy pracownię złotniczą, w której można zamówić indywidualne grawerowanie gratis przy zakupie naszych produktów. Zapraszamy do naszych salonów w centrum Poznania. Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty.

Comments are closed.