Drzwi Antywłamaniowe gerda

Konstrukcja delta premium:
– Samogasnący styropian
– Stalowa blacha laminowana gr. 0.5mm
-Ożebrowanie stalowe
– Bolce antywyważeniowe
– Zamek
– Zawias trójdzielny lub tradycyjny

W wielu poradnikach inwestora, np. ABC small businessu wstęp rozpoczyna się od wstawienia drzwi zewnętrznych mających za zadanie ochronę naszej przyszłej firmy czy domu przed intruzem. Naturalnie powinny być solidne wytrzymałościowo oraz bardzo dobrze osadzone w ościeżnicach. Kluczowym zadaniem jest też osłanianie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i hałasem. Powinny więc być szczelne, sztywne kinematycznie, nienasiąkliwe, ocieplone i dźwiękochłonne.

Obecnie najnowsze rozwiązania nie mają żadnych gałek, klamek, brakuje również ościeżnicy, jak i typowego skrzydła. Jest jak juz tzw. płat drzwiowy. Mogą być nafaszerowane zaawansowanymi układami elektroniki, zdalnie sterowane za pomocą siłowników. Proces otwierania drzwi z czujnikami jest całkowicie zautomatyzowany, inicjacja następuje po podejściu osoby (osób)

DRZWI DELTA

Drzwi stalowe DELTA UNIVERSAL przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, magazynowych itp. Ich montaż zalecany jest głównie do wewnątrz budynków. Można je również stosować na zewnątrz budynków, do pomieszczeń chłodnych, pod zadaszeniem. Charakteryzują się szerokim zastosowaniem, atrakcyjną ceną oraz estetycznym wyglądem. Skrzydło grubości ~41mm zbudowane jest ze stalowej blachy ocynkowanej o grubości 0,5mm, pokryte laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem samogasnącym oraz wyposażone w 2 atestowane zamki wpuszczane na wkładkę. Zamek podklamkowy DELTA DS5R klasy T i klasy 2 umożliwia zastosowanie tak szyldu podłużnego o rozstawie 72, jak i dowolnych szyldów dzielonych, również przelotowych. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej w kolorze skrzydła. UWAGA ! Konstrukcja skrzydeł pozwala również montować je na istniejących ościeżnicach (zawias tradycyjny). Drzwi DELTA UNIVERSAL występują w wersji gładkiej lub tłoczonej o wzorze LONDYN i SŁONKO.
W opcji za dopłatą można zastosować próg dębowy z uszczelką oraz przeszklenia wzór LONDYN lub SŁONKO.

KOLORYSTYKA drzwi

– złoty dąb
– mahoń
– Jasny orzech ** – tylko w drzwiach w płytkim tłoczeniu
Poniżej przedstawię widok wycinka drzwi delta od częsci zamkowej:

Obecnie drzwi delta są najczęściej wybieranymi drzwiami w Warszawie i okolicach.

Comments are closed.