Akcesoria i części serwisowe Antena

Dobrze, że inżynierowie projektujący Nokię N800 pomyśleli o komunikacji między innymi sprzętami aparat ma wbudowany port USB, a także możliwości transmisji danych przy pomocy Bluetootha. Telefon ma jednak jedną wadę nie może wykonywać połączeń w tradycyjnych sieciach komórkowych na szczęście jednak N800 radzi sobie bez problemów ze Skypem, czy na przykład Gogle Talk.

Nie można jednak za bardzo narzekać, bo aparaty w tej klasie telefonów komórkowych często nie mają nawet odtwarzacza mp3. Dużym plusem jest oczywiście jak na telefon LG z klapką przystało całkiem niezły aparat fotograficzny oraz możliwość wykonywania krótkich filmików. Mam problem z wystawieniem jednoznacznej oceny, piątka byłaby chyba nieco wygórowana, ale z całą pewnością LG CU400 nie zasłużyło na ocenę niższą niż 4. Taki też jest wyrok LG to dobry telefon komórkowy, nie ma co wybrzydzać.

sklepxl to lider na polskim rynku akcesoriów markowych do telefonów komórkowych. Głównym obszarem działalności jest import i sprzedaż hurtowa akcesoriów GSM. Oferujemy:
Akumulatory GSM do telefonów komórkowych Nokia, Siemens, Sony Ericsson i innych.

Bateria przy średnim użytkowaniu trzyma 3-4 dni, jak na to co otrzymujemy jest to wynik dobry, trudno zajechać baterię w 1 dzień, a przy oszczędnym użytkowaniu pociągnie 6 dni. Do zabawy mamy oprócz dobrego aparatu fajny odtwarzacz mp3, niestety pozbawiony możliwości przewijania utworów… Telefon odtwarza także filmy. Największą wadą S88 jest jego oprogramowanie, S88 jest wolny podczas pisania smsów czy mmsów (ale można się przyzwyczaić).

Do sporych plusów Samsunga i520 należy obsługa standardu HSDPA w wersji 1,8 mb/s (poza standardami typu GSM, EDGE itp., które są obsługiwane przez większość telefonów). Nad obsługą telefonu czuwa system operacyjny Symbian w wersji 9.2, który sprawdza się doskonale i pozwala na kilkukrotnie szybsze pobieranie danych niż przy zwykłych telefonach. Samsung i520 jest wyposażony w aparat fotograficzny 2 megapikseli + VGA, zdjęcia wychodzą całkiem ładne i wideokonferencje możemy prowadzić w całkiem dobrej jakości.

Comments are closed.