Serwis oprogramowania.

W chwili obecnej systemy ERP z tzw. wyższej i średniej półki posiadają swoją platformę rozwoju aplikacji i logiki biznesowej. Oznacza to odejście od struktury modułowej w kierunku spójnego systemu ze zbiorem funkcjonalności. Inaczej mówiąc system ERP to jedna całość – nie ma modułów – nie ma integracji. Jest to zbiór funkcjonalności połączonych ze sobą.
SAP Business One – zintegrowany system informatyczny bazujący na wzorcach biznesowych klasy ERP. Dzięki temu daje dostęp do danych we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to pozwala kontrolować procesy biznesowe w firmie. Pogotowie komputerowe Katowice

Oferujemy usługi informatyczne na terenie miast: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa G. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm i osób indywidualnych.

Prowadzimy sprzedaż komputerów po rewelacyjnie niskich cenach .

Proponujemy outsourcing informatyczny. Outsourcing informatycznyw skrócie Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują szereg zadań IT niż robiłoby się to we własnym zakresie.

Proponujemy planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Planowanie zasobów przedsiębiorstwa(ang. Enterprise Resource Planning (ERP), tłumaczone przez producentów też jako Zaawansowane Zarządzanie Zasobami) – określenie klasy systemów informatycznych służących wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem lub współdziałania grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw, poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych[1].

Wspomaganie to może obejmować wszystkie lub część szczebli zarządzania i ułatwia optymalizację wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz zachodzących w nim procesów.
Systemy ERP są oprogramowaniem modułowym, tj. składają się z niezależnych od siebie choć współpracujących ze sobą aplikacji i są zaliczane do klasy Zintegrowanych Systemów Informatycznych.

Profesjonalne Usługi Informatyczne PSTC Marcin Kołodziej
Zajmujemy się administracją sieci, serwisem sprzętu, mediów komputerowych i oprogramowania, wdrożeniami systemów ERP. Mamy doświadczenie w zakresie prac: instalacyjnych, serwisowych i konserwacyjnych sprzętu komputerowego, magazynowo-księgowych, konfiguracje łączy internetowych, programowanie stron WWW.

Comments are closed.