Obsługa informatyczna katowice

Prowadzimy szkolenia użytkowników w zakresie obsługi poczty elektronicznej, internetu oraz innych programów użytkowych na życzenie.
OFERTA NASZYCH USŁUG: Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych,Windows 98/2000/XP/Vista/Win7 Naprawa istniejących systemów operacyjnych Usuwanie wirusów i robaków internetowych Diagnostyka i konserwacja komputerów

W chwili obecnej systemy ERP z tzw. wyższej i średniej półki posiadają swoją platformę rozwoju aplikacji i logiki biznesowej. Oznacza to odejście od struktury modułowej w kierunku spójnego systemu ze zbiorem funkcjonalności. Inaczej mówiąc system ERP to jedna całość – nie ma modułów – nie ma integracji. Jest to zbiór funkcjonalności połączonych ze sobą.
SAP Business One – zintegrowany system informatyczny bazujący na wzorcach biznesowych klasy ERP. Dzięki temu daje dostęp do danych we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to pozwala kontrolować procesy biznesowe w firmie. Pogotowie komputerowe Katowice

Proponujemy planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Planowanie zasobów przedsiębiorstwa(ang. Enterprise Resource Planning (ERP), tłumaczone przez producentów też jako Zaawansowane Zarządzanie Zasobami) – określenie klasy systemów informatycznych służących wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem lub współdziałania grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw, poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych[1].

Wspomaganie to może obejmować wszystkie lub część szczebli zarządzania i ułatwia optymalizację wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz zachodzących w nim procesów.
Systemy ERP są oprogramowaniem modułowym, tj. składają się z niezależnych od siebie choć współpracujących ze sobą aplikacji i są zaliczane do klasy Zintegrowanych Systemów Informatycznych.

Profesjonalne Usługi Informatyczne PSTC Marcin Kołodziej
Zajmujemy się administracją sieci, serwisem sprzętu, mediów komputerowych i oprogramowania, wdrożeniami systemów ERP. Mamy doświadczenie w zakresie prac: instalacyjnych, serwisowych i konserwacyjnych sprzętu komputerowego, magazynowo-księgowych, konfiguracje łączy internetowych, programowanie stron WWW.

Oferujemy usługi informatyczne na terenie miast: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa G. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm i osób indywidualnych.

Prowadzimy sprzedaż komputerów po rewelacyjnie niskich cenach .

Comments are closed.