Czas na upragniny urlop

Urlop w Egipcie są niezwykle popularne w gronie polaków niemniej jednak i nie tylko decydując się na się w tamten okręg musimy pomnieć o paru przydatnych poradach, które wskazane jest wiedzieć ażeby nasze odpoczynek były niezapomniane poprzez wszelkie dni naszego życia. Przyczyną popularności Egiptu jak kierunku wakacji jest oczywiście atrakcyjna należność.  Walutą obowiązującą w Egipcie bywa Funt Egipski dewiza Euro też jest wszędzie akceptowana ale całkiem dobrze zamienić euro na funty egipskie. Wskazane jest posiadać kilka dolarów w niskich nominałach na rzecz przykładowo pokojówki , mężczyźni i kobiety noszącej polski bagaż. Egzystować w Egipcie a nie uczynić sobie fotek ? wszędzie trzeba posiadać certyfikat na robienie zdjęć, o ile będziemy chcieli robić zdjęcie się z Beduinami to będą od chwili nas wołali kasę.  Jeśli chcemy pozwiedzać jakieś ciekawe miejsca poprośmy rezydenta o propozycję.

Kiedy Ci wiadomo w Egipcie należy się targować przed przyjazdem grupy turystów ceny są niezachwianie windowane powyżej niemniej jednak jest dozwolone stargować na 50% mniej. Co ekscytujące w każdym sklepie się dogadamy azali to w języku angielskim bądĽ polskim, sklepikarze aktualnie znają podstawowe zwroty po polsku. 

Niemiłym wspomnieniem z Egiptu znośny Wendeta Faraona jest to bakteryjne zatrucie przewodu pokarmowego.  Choroba ma możliwość objawiać się wysoką gorączką wymiotami , a ponadto biegunką. Najlepszym sposobem jest kroplówka, która postawi nas na nogi w jedynka doba. Nie pijcie wódki oraz coli oraz surowych owoców.  Egipt jest ciekawym krajem na wolne można odgadnąć inną kulturę , a oprócz tego interesujące miejsca, które widzieliśmy wyłącznie w telewizji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.