Turnusy santoryjne dla dzieci w Rabce

Relaks w Rabce Zdroju to również bardzo dobry pomysł na poprawienie swojego wyglądu. Wędrówki po górach i lasach bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie i kondycję fizyczną . Podczas spacerów można podreperować kondycję stawów i mięśni, wysmuklić sylwetkę i nabierać odporności. W górach występują częste skoki temperatury i ciśnienia. To zmusza organizm do ciągłego przystosowywania się do nowych warunków, a dzięki temu staje się odporniejszy na choroby. Wykorzystując te walory organizowane są wczasy odchudzające w górach .

Rabka Zdrój to słynne od lat uzdrowisko dla dzieci i dorosłych położone u stóp Gorców. W kuracjach wykorzystuje się tu walory klimatyczne oraz wody lecznicze do leczenia schorzeń układu oddechowego i krążenia, głównie u dzieci. Wczasy w górach, turnusy sanatoryjne w górach oraz wczasy zdrowotne prowadzone są tu przez cały rok.

Wczasy w górach to prezent dla Twojego organizmu. |Długie piesze wędrówki po górskich ścieżkach dostarczają nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale też poprawiają kondycje. Wycieczki górskie toteż trening dla serca, bo stopniowo przyzwyczaja się ono do dużego wysiłku.
[foto]http://www.sanatorium-cegielski.pl/wczasywgorach.jpg” style=”float:left; margin:10px;” alt=”http://www.sanatorium-cegielski.pl”/>

Już sam pobyt w górach bardzo pozytywnie wpływa na organizm. Zdrowotne powietrze, pozbawione zanieczyszczeń wpływa zdrowotnie na drogi oddechowe, dlatego przebywając w Rabce Zdrój warto dużo spacerować oraz uprawiać sport na Świeżym powietrzu. Sanatorium w górach oferuje swoim pacjentom wiele atrakcji oraz zajęć ruchowych takich jak spacery, wycieczki czy zajęcia Nordic Walking.

Pobyt w sanatorium w górach to przede wszystkim raj dla amatorów białego szaleństwa. W Rabce Zdrój czekają na Państwa dobrze przygotowane stoki narciarskie z wyciągami, ośle łączki dla maluchów, lodowisko oraz wiele miejsc do śnieżnych zabaw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ośrodki wypoczynkowe i Sanatoria oferują komfortowe pokoje i apartamenty oraz zabiegi rozgrzewające i poprawiające samopoczucie.

Comments are closed.