Który wybrać parking przy lotnisku?

Największym kłopotem osób wylatujących z Portów Lotniczych jest wybranie najlepszego i co najważniejsze wolnego miejsca do zaparkowania, gdzie będziemy mieli możliwość zaparkować nasze auto. Poniżej znajduje się kilka rad związanych z tym problemem.

Przede wszystkim musimy znać odpowiedź na pytanie „W jaki sposób odnaleźć dla siebie miejsce postojowe”? Odpowiedź na to pytanie jest bajecznie prosta. Wystarczy przejrzeć oferty parkingów, które położone są w promieniu kilkuset metrów od wybranego Portu Lotniczego, a następnie po zapoznaniu się z ofertą danego parkingu jedyne co trzeba zrobić to wybrać opcję „Rezerwacja miejsca”. Następnie trzeba wpisać wszystkie wymagane dane takie jak dzień rezerwacji oraz czas na który skorzystamy z usług parkingu.

Parking lotniskowy powinien gwarantować bezpłatny dowóz na lotnisko i z powrotem przez całą dobę. Parking który wybraliśmy powinien posiadać następujące cechy takie jak:

– obsługa 24h na dobę
– rzetelna obsługa
– całodobowa ochrona
– kompleksowe ubezpieczenie
– oświetlenie całego placu
– zamykaną bramę
– betonowe ogrodzenie parkingu
– WC oraz inne udogodnienia

Parking o powyższych parametrach są miejscami gdzie warto pozostawić swój samochód na czas trwania urlopu. Jednym z takich parkingów jest Parking w Pyrzowicach gwarantujący przystępne ceny przy lotnisku Katowice – Pyrzowice.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.