Księgarnia Szkolna Radom

Placówki Naszych Księgarni mieszczą się w kilku miastach:
* Kędzierzyn Koźle Punkt czynny sezonowo od maja do października.
o Ul. Głowackiego 8 zapraszamy od Pon. do Pt. 1000 – 1700
email: kedzierzyn@szkolna.net.pl

* Lublin Punkt czynny sezonowo od maja do października.
o Ul. Królewska 13 zapraszamy od Pon. do Pt. 1000 – 1700
email: lublin@szkolna.net.plA
tel. 695 506 106

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szkolna Księgarnia Internetowa specjalizuje się w sprzedaży podręczników, ćwiczeń i innych materiałów pomocnych w nauce w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum oraz w szkołach średnich.
Każdy znajdzie w naszej księgarni coś dla siebie, zarówno uczniowie jak również nauczyciele prowadzący zajęcia i rodzice pomagający swoim pociechom w nauce.

* Pabianice Punkt czynny sezonowo od maja do października.
o Ul. Lutomierska 1 ( przy ul. Zamkowej) zapraszamy od Pon. do Pt. 1000 – 1700
email: pabianice@szkolna.net.pl

* Piotrków Trybunalski
o Ul. Słowackiego 3 ( w bramie) zapraszamy od Pon. do Pt. 1000 – 1700
email: piotrkow@szkolna.net.pl
tel. 605 91 47 41

Szkolna Księgarnia http://szkolna.net.pl/ została uruchomiona w grudniu roku 2006, a nasza firma na rynku księgarskim działa już 18 lat. W naszej ofercie – beletrystyka, literatura fachowa i edukacyjna (naukowa, techniczna, medyczna, informatyczna, pedagogiczna, prawnicza, ekonomiczna i wiele innych), książki anglojęzyczne, podręczniki akademickie i podręczniki szkolne, gry, programy edukacyjne i użytkowe – mamy już ponad 80.000 tysięcy tytułów.

Kiedy tradycyjna Księgarnie nie spełnia oczekiwań klienta bądź też brakuje czasu na jej odwiedzenie, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest księgarnia internetowa. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroką gamę rozmaitych książek w tym także podręczniki językowe i podręczniki akademickie. Nasza księgarnia internetowa zna potrzeby swoich klientów i wychodzi im na przeciw, oferując podręczniki akademickie i podręczniki językowe w niezwykle atrakcynych cenach. Tradycyjna księgarnia pochłania niekiedy za dużo czasu, dlatego księgarnia internetowa jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych i zapracowanych. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Comments are closed.