Charakterystyka sprzedaży drzwi

Od wielu lat sprzedajemy i montujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na terenie Warszawy i okolic do około 30 km. Drzwi zewnętrzne do mieszkań, biur, pomieszczeń magazynowych oraz do domów jednorodzinnych ( odporne na warunki atmosferyczne o dobrych parametrach izolacji termicznej ).
Z naszych doświadczeń wynika , że najlepszą jakość w stosunku do ceny mają drzwi o konstrukcjach metalowych.

Na trzecim miejscu pod względem sprzedaży plasują się drzwi firmy Gerda . Tej firmy specjalnie przedstawiać nie trzeba. Gerda jest firmą najdłużej przebywającą na rynku i na pewno najbardziej znaną. To ona przetarła szlaki, jeśli chodzi o dopracowanie technologii produkcji i szczegółów konstrukcji drzwi. Jednak w chwili obecnej drzwi firmy Gerda są zdecydowanie droższe od drzwi PTZ Stalprodukt i Delta, choć wcale nie przewyższają ich jakością.

Na drugim miejscu są drzwi firmy Delta z Katowic. Podstawowe modele tej firmy to drzwi o zwiększonej grubości skrzydła do 58 mm , oraz z możliwością instalacji drugiego, dodatkowego systemu uszczelnienia. Wzmocnienia zastosowane w drzwiach Delta nie stykają się z ramą zewnętrzną skrzydła drzwiowego, przez co maja doskonałe parametry izolacji termicznej rzędu od 1,33 do 1,45 W/m2K.

Zdecydowanie najlepiej sprzedają się drzwi firmy Stalprodukt Zamość ( znane również pod nazwą Polska Technika Zabezpieczeń – PTZ). Z tych drzwi w kolejności od najbezpieczniejszych i najmocniejszych do nieatestowanych można wymienić: Drzwi Batory, Chrobry, August i Mieszko. Antywłamaniowe modele drzwi Stalprodukt PTZ charakteryzują się bardzo dobrym i bezpiecznym zamkiem dodatkowym, zamykanym na gałkę od strony mieszkania.

Szczególnie dużą wagę przywiązujemy do montażu drzwi. Mamy kilka ekip monterskich, które pracują wyłącznie na nasz użytek ( tzn. nie współpracują z żadnymi innymi firmami) ze względu na nasze wymagania w stosunku do montażu. Montaż obejmuje: demontaż starych drzwi, zamontowanie nowej ościeżnicy, wstawienie i wyregulowanie nowego skrzydła drzwiowego oraz obróbkę murarską i wykończenie białą zaprawą ( do przetarcia papierem ściernym i malowania ).

Comments are closed.