Międzyzdroje – urokliwa miejscowość dla Ciebie!

Na liście polskich miejscowości turystycznych znajduje się Międzyzdroje.
Międzyzdroje, urokliwa miejscowość wypoczynkowa położona na Wyspie Wolin, to jeden z najlepiej rozwijających się nadbałtyckich polskich kurortów. Położenie na w obramowaniu wspaniałych lasów Wolińskiego Parku Narodowego oraz nieustannie wzrastająca liczba atrakcji turystycznych gwarantująca ośrodkowi rzeszę oddanych wielbicieli.
Wizytówką Międzyzdrojów jest oczywiście słynna Promenada Gwiazd, wzorowana na alejach w Hollywood bądź Cannes. Ta nasza powstała w 1996, ale już swoje dłonie zdążyło tu odcisnąć ponad sto najsłynniejszych gwiazd polskiego kina lub teatru. Pozostawianie brązowych autografów odbywa się podczas corocznego Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd. Można wówczas spotkać wielu celebrytów. Oprócz odcisków przy Promenadzie warto obejrzeć Gabinet Figur Woskowych, zawierający rzeczywistej wielkości wizerunki sławnych postaci m.in. ze świata filmu. Na dachu budynku znajduje się Planetarium – jedno z najnowocześniejszych w kraju. Zapewnia możliwość nie tylko obserwacji ciał niebieskich przy pomocy standardowych teleskopów, ale również podziwianie transmisji z kosmosu w formacie 3d. Taka atrakcja spodoba się gościom w każdej grupie wiekowej. Jeśli dodać do tego, że w tym samym gmachu działa kino „Eva”, wiadomo już, że nigdzie nie jest się bliżej gwiazd niż w Międzyzdrojach!
W stolicy Festiwalu Gwiazd istnieje baza noclegowa obejmująca około czterysta obiektów – jest to gwarancją wyboru najodpowiedniejszego lokum turystom przyjeżdżającym tu przez wszystkie pory roku.
W szerokiej ofercie Międzyzdrojów szczególnie wart polecenia jest czterogwiazdkowy hotel Poniatowski. Usytuowany przy sławnej Promenadzie Gwiazd, a więc w samym centrum miejscowości, a jednocześnie na grzbiecie nadmorskiej wydmy, zapewnia najwspanialszy widok na Bałtyk dla niemal dwustu gości. Wysoki komfort pobytu zwiększyć można korzystając z centrum Spa&Wellness, gdzie wybierać można wśród licznych zabiegów: hydroterapii, kąpieli czy masaży. Hotel dysponuje restauracjami ze znakomitą kuchnią międzynarodową. Goście cenią sobie również ułatwienia w transferze na oddalone o 65 km lotnisko w Goleniowie oraz dostęp do strzeżonego parkingu. Ośrodek dysponuje w swojej ofercie powierzchnią konferencyjną obejmującą 459 m², co pozwala gościć do czterystu uczestników sympozjów.
Miejscowość nadmorska jaką jest Międzyzdroje w różnych porach roku zapewnia wyśmienite warunki do odpoczynku i relaksu, a najlepiej można się nimi cieszyć wynajmując pokój w naszym luksusowym hotelu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.