Tall UGG lumi saapad pärandi sajandeid, tahke classic, 2012, soovitatakse uus lumi saapad

UggÜlemine, Austraalia keskkonna kahepoolne lamba parkimist (karusnahk), Meriinolammastest jne laps Austraalia riigi poolt kõige rangemad keskkonnanõuded. Heel lisab täiendavaid üksikasju kuju nahast käepide, lisada rohkem hüppeliigese toetus ja kaitse. EVA kummist materjal on segu uued tallad bioonilise suurendada paindlikkust sisetallad, kulumiskindel ja libise täitmiseks sobivad rohkem vihma ja lume ilmastikutingimustes. See on klassikaline Gaotong lumi saapad – UGG Classic Mini stiili pärandi sajandeid, tõesti lase oma jalad ja jalad soojas ja nautida super-luksuslikku mugavust.

Ugg BotasKoalabi Austraalia UGG Australia UGG Classic Koala lilla kui raudadega lamba UGG Classic Short. Gaotong klassikaline saapad / silinder kõrge 35cm / Round Toe / tasandil / sees on tehtud villa, karusnaha / kummitald, mis on valmistatud lõpul tootmisprotsessis.

Jakarta Anastasia Siantar.jpg
Botas ugg españaJakarta Anastasia Siantar kena valge särk retro mix UGG Classic Tall, must pits õõnes ootuses, trükitud püksid jalas kontuurid kontuur, jalad muljetavaldav visuaalne mõju mõju, puhas ja värske “ilus sulg” punktiir, hall odav UGG väljavool kontrastsed must ja valge, onmix Kujerrus juures, hooaja segada ja sobitada riietuda nii, ei otsi üldeeskirjad võib näha

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.